רוח טובה לרשויות המקומיות

מקדמים יחד התנדבות בקהילה

עושים טוב כל השנה

מיזם "העתק-הדבק"

שכפול פרויקטים התנדבותיים מוצלחים מעיר לעיר. הצוות של רוח טובה נמצאים בקשר עם רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, מאתרים פרוייקטי התנדבות מוצלחים שניתנים לשכפול, בונים תיק פרויקט מסודר הכולל את כל שלבי ההוצאה לפועל שלו וכך עוזרים לרשויות נוספות ליישם אותם. פשוט להעתיק ולהדביק!

הצג עוד

יום מעשים טובים

יום שיא לעשיית טוב שנתית אשר שם זרקור על פעילות חברתית, קהילתית וסביבתית. בשנת 2019 השתתפו ביום זה למעלה מ 2.4 מיליון יחידים, קבוצות, עמותות, ארגונים וחברות עסקיות מכל רחבי הארץ. הרשויות המקומיות לוקחות חלק גדול ומשמעותי בפעילות הזאת.

הצג עוד

סדנת גיוס מימון ומתנדבים לפרויקטים חברתיים

אנו בעמותת רוח טובה, חברנו ל"הד סטארט" ויצרנו ביחד את פלטפורמת GIVE BACK, בה ניתן לגייס מימון ומתנדבים, לפרויקטים חברתיים, במקום אחד. נשמח להעביר לכם סדנה בנושא, בה ייחשפו המשתתפים לפלטפורמה הייחודית.

הצג עוד

רעיונות להתנדבות משפחתית

אספנו עבורכם מספר רעיונות להתנדבות משפחתית. הזדמנות נהדרת להתנדב יחד כמשפחה וליצור חוויות משותפות ומשמעותיות

הצג עוד

תכנית לקידום ההתנדבות

רוח טובה תבנה איתכם תוכנית עבודה שנתית משותפת שתהווה מענה למגוון צרכים של הרשות, במטרה לקדם ולפתח את ההתנדבות אצלכם. במסגרת התוכנית נבנה יחד ציר זמן שנתי המתייחס לשיתופי הפעולה שנבחרו וקהלי היעד של הרשות (תושבים/עסקים/עמותות).  

נציגי הרשויות משתפים

התנדבות נוער

"כדי לרתום שותפים להתנדבות, כל שצריך זה חיוך גדול ואמונה, בנתינה מכל הלב, אפשר להוביל לשינוי משמעותי"

מנהלת מחלקת התנדבות אשדוד, חנה בן איון

"יחידת התנדבות המעוניינת להיות רלוונטית ומשפיעה בעיר, מחויבת לחשיבה "פורצת דרך" בתפישת ההתנדבות, בבניית תשתיות ומענים מותאמים, ביצירת אוירה מעודדת התנדבות ויישום ההתנדבות בקרב כלל האוכלוסיות המרכיבות את העיר"

מנהלת היחידה להתנדבות מתנ"ס יקנעם

"אני רואה את החברות העסקיות שמתנדבות אצלנו כשותפות שלי לפיתוח וקידום ההתנדבות, כך שכל גיוס שלהם מחייב מבחינתי שיח משותף ובנייה של ההתנדבות המותאמת להם, לרצונות ויכולות"

מובילי התנדבות ברשות המקומית

יש לכם שאלות או רעיונות?

צרו קשר