דלג לתוכן

מי אנחנו

נעים מאוד, עמותת רוח טובה. עמותה ללא מטרות רווח, שעוסקת בקידום ההתנדבות בישראל

איך אנחנו עושים את זה? חיבורים. 
רוח טובה מחברת בין אנשים שרוצים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים, באמצעות מנוע חיפוש ייחודי, שמאפשר מציאת התנדבות בהתאמה אישית. באתר האינטרנט שלנו תוכלו לבחור בהתנדבות שמעניינת אתכם לפי מיקום בארץ, ולפי תחום שמעניין אתכם. תוכלו לבחור האם להתנדב לבד, עם החברים, עם המשפחה ואפילו עם הצוות בעבודה.

הכירו את המחלקות שדואגות לחיבורים נכונים: 

מחלקת התנדבות לפרטיים וקבוצות מחברת בין אלפי המתנדבים הפונים בכל חודש, לבין העמותות והארגונים  הזקוקים למתנדבים. רוח טובה נמצאת בקשר שוטף עם מאות עמותות בישראל, ומפעילה מאגר דיגיטלי ענק של אלפי הזדמנויות להתנדבות, שמתעדכן בהתאם לצרכי העמותות. תהליך החיבור בין המתנדבים לבין העמותות מתבצע בסיועם של יועצי המחלקה, שמלווים באופן אישי את המתנדבים מהרגע שבחרו לעשות טוב, ועד הרגע שמצאו את האפשרות המתאימה להם ביותר.  

מחלקת התנדבות לעסקיםהוקמה בעקבות ביקוש גובר מצד חברות לאפשר התנדבות לעובדים כחלק מהפעילות של החברה, מתוך הבנה שעובדים כיום מחפשים ערך מוסף ומשמעות במקום עבודתם. 
החיבור שאנו עושים בין החברה העסקית שמבקשת להתנדב, לבין מקום ההתנדבות, מבוסס על הערכים והאסטרטגיה של החברה. צוות המחלקה מציע ליווי מקצועי ואישי ומאפשר בחירה בין מספר מסלולים שמותאמים למאפייני החברה (תחום החברה, כמות העובדים, צרכי ההתנדבות והערכים שלה), ומאפשרים לעשות טוב בתכניות קצרות או ארוכות טווח. 

מחלקת רשויות מקומיות פועלת לקידום והעמקת ההתנדבות בקרב הרשויות המקומיות בישראל וזאת באמצעות ליווי שנתי ושוטף של הרשויות בפעילותן בנושא. המחלקה מקדמת חיבורים לפעילות התנדבותית בין מתנדבים לארגונים ובין מגזרים בתחומי הרשות, מהווה פלטפורמה להעברת ידע, רעיונות ולמידת עמיתים בנושא ההתנדבות, ובכלל זה עורכת מפגשים אזוריים, כנסים ופעילויות העשרה. המחלקה פיתחה את מיזם "365" שמטרתו בנייה של תכנית שנתית ביחד עם רשויות, לקידום ההתנדבות בתחומן וכן את מיזם "העתק- הדבק" שנועד לשכפל פרויקטים חהתנדבותיים מוצלחים מעיר לעיר.  הפעילות השנתית מגיעה לשיאה בתכלול עירוני של יום מעשים טובים, מיזם הדגל של העמותה, אשר מהווה שיא לעשיית טוב שנתית, ביחד עם נציגי הרשויות.
לעמוד מחלקת רשויות מקומיות

מחלקת התנדבות לחברה הערביתפועלת יחד עם הרשויות המקומיות של החברה הערבית לקידום והעמקת ההתנדבות והמעורבות החברתית בחברה הערבית בפרט ובישראל בכלל.

הועד המנהל

http://ג׳יסון%20אריסון

ג'ייסון אריסון

יו"ר הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון

http://רפי%20אלול

רפי אלול

יו"ר עמותת רוח טובה, מנכ"ל ובעלים - אישרא החזקות בע"מ

http://אירית%20עצמון

אירית עצמון

מייסדת מקימה וחברת ועד מנהל של עמותת רוח טובה, יו"ר עמותת טוב יחד (ע"ר)

http://קינן%20רבינו

קינן רבינו

סמנכ״ל מיזמי חזון, הקרן המשפחתית על שם תד אריסון

http://שלומית%20דה%20פריס

שלומית דה פריס

מנכ"לית הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון

http://עימאד%20תלחמי

עימאד תלחמי

מייסד ויו"ר באבקום סנטרס

גם אתם רוצים לעשות טוב?

היכנסו למנוע החיפוש שלנו ונעזור לכם למצוא התנדבות שמתאימה בדיוק בשבילכם!

למציאת התנדבות
loader