מי אנחנו

נעים מאוד, עמותת רוח טובה. עמותה ללא מטרות רווח, שעוסקת בקידום ההתנדבות בישראל

נעים מאוד, עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון. עמותה ללא מטרות רווח, שעוסקת בקידום ההתנדבות בישראל

איך אנחנו עושים את זה? חיבורים.

רוח טובה מחברת בין אנשים שרוצים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים, באמצעות מנוע חיפוש ייחודי, שמאפשר מציאת התנדבות בהתאמה אישית. באתר האינטרנט שלנו תוכלו לבחור בהתנדבות שמעניינת אתכם לפי מיקום בארץ, ולפי תחום שמעניין אתכם. תוכלו לבחור האם להתנדב לבד, עם החברים, עם המשפחה ואפילו עם הצוות בעבודה.

בשנת 2008 הצטרפה רוח טובה לקבוצת אריסון, קבוצה גלובלית עסקית ופילנתרופית, ומאז היא נתמכת על ידי הקרן המשפחתית של שם תד אריסון. הקרן הוקמה בשנת 1993 בישראל על-ידי אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון  במטרה לתת מענה לצורכי הקהילה באמצעות השקעות חברתיות ופילנתרופיה אסטרטגית.

הכירו את מחלקות העמותה שדואגות לחיבורים נכונים:

מחלקת התנדבות לפרטיים וקבוצות מחברת בין אלפי המתנדבים הפונים בכל חודש, לבין העמותות והארגונים  הזקוקים למתנדבים. רוח טובה נמצאת בקשר שוטף עם מאות עמותות בישראל, ומפעילה מאגר דיגיטלי ענק של אלפי הזדמנויות להתנדבות, שמתעדכן בהתאם לצרכי העמותות. תהליך החיבור בין המתנדבים לבין העמותות מתבצע בסיועם של יועצי המחלקה, שמלווים באופן אישי את המתנדבים מהרגע שבחרו לעשות טוב, ועד הרגע שמצאו את האפשרות המתאימה להם ביותר. 

מחלקת התנדבות לעסקים הוקמה בעקבות ביקוש גובר מצד חברות לאפשר התנדבות לעובדים כחלק מהפעילות של החברה, מתוך הבנה שעובדים כיום מחפשים ערך מוסף ומשמעות במקום עבודתם.

החיבור שאנו עושים בין החברה העסקית שמבקשת להתנדב, לבין מקום ההתנדבות, מבוסס על הערכים והאסטרטגיה של החברה. צוות המחלקה מציע ליווי מקצועי ואישי ומאפשר בחירה בין מספר מסלולים שמותאמים למאפייני החברה (תחום החברה, כמות העובדים, צרכי ההתנדבות והערכים שלה), ומאפשרים לעשות טוב בתכניות קצרות או ארוכות טווח.

מחלקת רשויות מקומיות פועלת לקידום והעמקת ההתנדבות בקרב הרשויות המקומיות בישראל וזאת באמצעות ליווי שנתי ושוטף של הרשויות בפעילותן בנושא. המחלקה מקדמת חיבורים לפעילות התנדבותית בין מתנדבים לארגונים ובין מגזרים בתחומי הרשות, מהווה פלטפורמה להעברת ידע, רעיונות ולמידת עמיתים בנושא ההתנדבות, ובכלל זה עורכת מפגשים אזוריים, כנסים ופעילויות העשרה. המחלקה פיתחה את מיזם "365" שמטרתו בנייה של תכנית שנתית ביחד עם רשויות, לקידום ההתנדבות בתחומן וכן את מיזם "העתק- הדבק" שנועד לשכפל פרויקטים התנדבותיים מוצלחים מעיר לעיר. 

הפעילות השנתית מגיעה לשיאה בתכלול עירוני של יום מעשים טובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. את היום הייחודי הזה יזמה אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון והוא מהווה שיא לעשיית טוב שנתית, ביחד עם נציגי הרשויות.

מחלקת התנדבות לחברה הערבית פועלת יחד עם הרשויות המקומיות של החברה הערבית לקידום והעמקת ההתנדבות והמעורבות החברתית בחברה הערבית בפרט ובישראל בכלל.

 

 

הועד המנהל

ג׳יסון-אריסון-יו"ר-הקרן-המשפחתית-על-שם-תד-אריסון

ג'ייסון אריסון

יו"ר הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון

רפי-אלול-יו"ר-עמותת-רוח-טובה,מנכ"ל-ובעלים-אישרא-החזקות-בע"מ

רפי אלול

יו"ר עמותת רוח טובה, מנכ"ל ובעלים - אישרא החזקות בע"מ

אירית-עצמון-מייסדת-מקימה-וחברת-ועד-מנהל-של-עמותת-רוח-טובה,יו"ר-עמותת-טוב-יחד(ע"ר)

אירית עצמון

מייסדת מקימה וחברת ועד מנהל של עמותת רוח טובה, יו"ר עמותת טוב יחד (ע"ר)

קינן-רבינו-סמנכ״ל-מיזמי-חזון,הקרן-המשפחתית-על-שם-תד-אריסון

קינן רבינו

סמנכ״ל מיזמי חזון, הקרן המשפחתית על שם תד אריסון

שלומית-דה-פריס-מנכ"לית-הקרן-המשפחתית-ע"ש-תד-אריסון

שלומית דה פריס

מנכ"לית הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון

עימאד-תלחמי-מייסד-ויו"ר-באבקום-סנטרס

עימאד תלחמי

מייסד ויו"ר באבקום סנטרס

גם אתם רוצים לעשות טוב?

היכנסו למנוע החיפוש שלנו ונעזור לכם למצוא התנדבות שמתאימה בדיוק בשבילכם!

למציאת התנדבות