שרי אריסון

שרי אריסון

שרי אריסון אימצה את עמותת רוח טובה הפועלת תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון. עמותת רוח טובה מעודדת את רוח ההתנדבות בישראל ומחברת בין אנשים שמעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים שזקוקים למתנדבים.

בשנת 2007 יזמה שרי אריסון את יום המעשים הטובים – רעיון שנולד במוחה במהלך צעידה בדיונות של וינגייט.  יום מעשים טובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה – הפך במרוצת השנים ליום בינלאומי המצוין בלמעלה ממאה מדינות ומעורבים בו מיליוני בני אדם. זהו יום שמהווה דוגמא הממחישה כיצד העולם שלנו יכול להיראות כל הזמן ולא רק יום אחד בשנה.

אריסון עומדת בראש קבוצת אריסון – קבוצה גלובלית עסקית ופילנתרופית שחזונה הוא עשיית הטוב. הקבוצה משקיעה במיזמים עם ערך מוסף לאדם, לחברה ולכלכלה. תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון – הזרוע הפילנתרופית של קבוצת אריסון פועלים מספר מיזמי חזון שייסדה: מהות החיים – ארגון שפועל כדי לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי, כולנו אחד שנועד ליצור שיח גלובלי למציאות חדשה שתמציתו "כולנו מחוברים, כולנו אחד" וגודנט – מיזם חברתי אינטרנטי לעשיית טוב.

בנוסף, ייסדה את מתן משקיעים בקהילה המבוסס על ארגון Unite Way,  ונועד להעצים את מחויבות המגזר העסקי לקהילות בהן הוא פועל.

אריסון פיתחה, יחד עם קבוצת אריסון ואוניברסיטאות מובילות בעולם את מודל עשיית הטוב – מודל מבוסס-ערכים ליצירה חיובית בעולם על ידי שילוב 13 ערכים אנושיים בסיסיים בכל פעילות. המודל משמש כלי יישומי  יום יומי להטמעת ערכים בקרב אנשים, עסקים, עמותות, וקהילות, לטובת כלל החברה.

לאתר הרשמי של שרי אריסון
לעמוד הפייסבוק של שרי אריסון
לעמוד האינסטגרם של שרי אריסון
לעמוד היו-טיוב של שרי אריסון

facebook  instagram  youtube