עמותות ורשויות בישראל | רוח טובה
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

עמותות ורשויות בישראל

נמצאו 1387 עמותות ורשויות בישראל

שם עמותה / רשות
תיאור
איזור
יחידת התנדבות ומשאבי קהילה - אזור

יחידת התנדבות ומשאבי קהילה - אזור
אזור

יחידת ההתנדבות ומשאבי הקהילה באזור מפעילה התנדבויות רבות בתחומים כגון: נוער בסיכון, קשישים, אנשים עם צרכים מיוחדים וכו'.

גוש דן
צער בעלי חיים - ירושלים

צער בעלי חיים - ירושלים
ירושלים

"צער בעלי חיים ירושלים" מפעילה בעיר בית מחסה בו מטופלים מאות כלבים וחתולים. בנוסף, העמותה מפעילה מרפאה וטרינרית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עוד מפעילה העמותה מערך התנדבותי לחינוך ולטיפול בבעלי חיים. כל אלה מממשים את מטרותיה של האגודה, לפעול לחיזוק הסובלנות בקרב הציבור כלפי בעלי חיים, לחנך למניעת אלימות כלפיהם, למצוא בית חם אוהב לחיות עזובות, לייעץ על אופן הטיפול בבעלי חיים, ולתת מענה 24 שעות ביממה לחיות במצוקה במצוקה.

ירושלים והסביבה
יד שרה - רעננה

יד שרה - רעננה
רעננה

עמותת יד שרה קמה במטרה להעניק בהתנדבות שירותי בית המאפשרים לאנשים המתקשים בתפקוד יומיומי, להמשיך ולחיות בביתם. במהלך השנים נפתחו סניפים בכל רחבי הארץ אשר הוליכו למהפכה חברתית בתחום שיקומו של החולה בבית. התפיסה החברתית המנחה את כל פעילות יד שרה היא שגם החולה, הקשיש והמוגבל הם חלק אינטגרלי מהקהילה.

שרון דרומי
ויצו - האגף לקידום מעמד האישה - ארצי

ויצו - האגף לקידום מעמד האישה - ארצי
תל אביב-יפו

האגף לקידום מעמד האישה בויצו מוביל "סדר חברתי חדש" - תכניות מנהיגות לאקטיביזם חברתי בעין מגדרית במטרה לעודד נשים, מכל קשת האוכלוסייה הישראלית, להובלה חברתית וציבורית, אקטיביזם אזרחי ופוליטי והרחבת מעגלי השפעתן.

גוש דן
עזר לזולת - עפולה

עזר לזולת - עפולה
עפולה

עזר לזולת הינה עמותה שמפעילה פרויקטים לעזרת משפחות נזקקות. העמותה מפעילה בית תמחוי, עוזרת במציאת ריהוט וביגוד, מחלקת סלי מזון לנזקקים, ועוד.

עמק יזרעאל
חינוך לפסגות - ארצי

חינוך לפסגות - ארצי
תל אביב-יפו

עמותת 'חינוך לפסגות' פועלת למען צמצום פערים חברתיים ע"י יצירת שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, החיים בפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל. העמותה מסייעת לאותם ילדים וילדות לממש את הפוטנציאל האישי שלהם, להצטיין בלימודים, להרחיב אופקים, ובעתיד להשתלב באקדמיה ולהפוך לאזרחים תורמים ומעורבים בחברה. כיום העמותה פועלת ב-46 מרכזי מצוינות בפריסה ארצית ומעניקה לחניכיה תכנית חינוכית-חברתית עשירה ומקיפה, לאורך עשור (מכיתה ג' ועד י"ב) ולאחר מכן ליווי ותמיכה במסגרת תוכנית הבוגרים.

גוש דן
אחלה - איכות חיים לאדם השונה - ירושלים

אחלה - איכות חיים לאדם השונה - ירושלים
ירושלים

עמותת אחלה מלווה משפחות שלהן בני משפחה עם צרכים מיוחדים ודואגת לכל צרכיהם בכל תחומי החיים (חינוך, בריאות, דיור, תעסוקה ועבודה, שעות הפנאי ועוד). למשפחות המקבלות ליווי על ידי העמותה ישנם בני משפחה צעירים ומבוגרים שהוכרו בתחומי האוטיזם, מגבלה שכלית התפתחותית ומקרים מיוחדים של בריאות הנפש. אך גם משפחות להן צעירים ומבוגרים שטרם עברו אבחון וטרם הוכרו וזקוקים לעבור תהליך זה מוזמנים להיכנס לתהליך זה בסיוע צוות העמותה. העמותה פועלת בירושלים וסביבתה והקימה בעיר ירושלים את מרכז היענות שמלווה את המשפחות בכל תחומי החיים ומשמש עבורם CASE MANAGER. העמותה פתחה השנה פרוייקט חדש של ליווי אנשים וצעירים עם צרכים מיוחדים שאינם יוצאים מביתם מסיבות שונות. צוות מרכז היענות מלווה את הצעירים ועושה את עבודת השיקום בשלבים הראשונים בביתם ובהמשך מתבצע המשך השיקום בקהילה. המתנדבים פעולים בליווי המשפחות והצעירים עם הצרכים המיוחדים.

ירושלים והסביבה
הוסטל לנפגעי נפש (חיי עזרא) - נתניה

הוסטל לנפגעי נפש (חיי עזרא) - נתניה
נתניה

הוסטל חיי עזרא הוא הוסטל ייעודי שיקומי המיועד לשרת נכי נפש המתמודדים עם בעיות גופניות נלוות. ההוסטל ממוקם בלב העיר נתניה, מרחק הליכה ממרכזי תעסוקה מוגנת ושירותים נחוצים אחרים. בהוסטל מתגוררים כ – 33 דיירים, רובם בחדרים זוגיים עם מקלחת ושירותים פרטיים. בהוסטל קיימת מעלית למתקשים בהליכה. הדגש בעבודה היומיומית הוא לתת מענה הולם לצרכיהם המגוונים של הדיירים, לסייע להם להתמודד היטב עם מחלותיהם, להשתקם וללמדם לנהל אורח חיים בריא, נורמטיבי ומיטבי ככל שניתן. ההוסטל מופעל ע"י חברת א.ב שיקום.

שרון צפוני
ויצו - קו יעוץ לגברים - ירושלים

ויצו - קו יעוץ לגברים - ירושלים
ירושלים

ארגון "ויצו" מפעיל שירות ייחודי וראשוני בישראל, המציע סיוע טלפוני לגברים במעגל האלימות וכתובת זמינה ונגישה המאפשרת דיאלוג ראשוני, זמין, אנונימי ונוח, כשלב מקדים לפניה לטיפול. הקו הינו יחיד בישראל הנותן לגבר מענה מיידי ע"י גברים מתנדבים ופסיכולוגים קליניים, במטרה לשבור את מעגל הבדידות של הגבר המהווה זרז להתנהגות אלימה.

ירושלים והסביבה
דרך הגלים לנערות - הרצליה

דרך הגלים לנערות - הרצליה
הרצליה

"דרך הגלים" היא תכנית של עמותת 'תפנית בחינוך', מיסודה של קרן רש"י. התכנית קיימת ועובדת עם נערים כ-10 שנים. התכנית מציעה סיוע לימודי עם פעילויות יומיות וספורטיביות לבני נוער עם קושי לימודי וחברתי, מתוך מטרה להביא לשיפור הדימוי העצמי והגברת ההעצמה האישית שלהם. בשנת 2020 נפתח בהרצליה מרכז ראשון של התכנית המיועד גם לנערות. המרכז מונה כ-20 נערות בסיכון. מטרתו היא חינוך והעצמת נערות אשר חוות קושי לימודי/חברתי/סוציו-אקונומי.

שרון דרומי