חוגגים את חנוכה עם ניצולי שואה באירוע בלתי נשכח
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

חוגגים את חנוכה עם ניצולי שואה באירוע בלתי נשכח

27 דצמבר 2016

חברי מועדון "מורשת השואה" בבת ים הוזמנו להתארח אצלנו בעמותת רוח טובה ולחגוג ביחד עם העובדים את חג החנוכה. יצרנו בית קפה והזמנו אותם לכיבוד ושלל פעילויות מהנות.

אחרי הכנות, חלוקת התפקידים בין העובדים וההקמה חיכינו נרגשים ליד הדלת. ההסעה הגיעה וממנה ירדו חברי המועדונית שמהרו להיכנס ולהתחמם. קיבלנו אותם בהתרגשות, החלפנו למדי מלצרים ומיד הגשנו להם ארוחת בוקר מעוררת תיאבון ולקינוח תה וסופגניה כמו פעם. לאט התחילו העובדים להתערבב ולבלות זמן איכות עם האורחים הנכבדים.
עם סיום הארוחה התתחילו שלל הפעלות צבעוניות: פינת קוסמטיקה של מריחת לקים, צילומי מגנטים, חגיגת יום הולדת לילדי כסלו ועוד. האורחים והעובדים התחברו ומיד נוצרה כימיה.
עכשיו כשהאווירה התחממה היה אפשר לגשת לאירוע המסכם והמרכזי- מסיבת הריקודים. עובדי העמותה תפסו להם את אחד מחברי המועדונית ופצחו בריקודים ובשירה שהרעידו את המקום. ביקשנו סליחה מהשכנים על המסיבה הפרועה...
מרינה ממארגני הפעילות שיתפה בחוויתה האישית: "אני מרגישה שהצלחנו בעבודת צוות ובפשטות של הדברים להעניק תשומת לב וללכוד רגעים בלתי נשכחים. מהרגע המרגש בו קיבלנו את פני הקשישים  ועד הרגע בו ליווינו אותם בסוף האירוע, כל אחד מהמתנדבים בצוות הצליח לפזר אבקת קסמים על האורחים ולקבל בתמורה את ההרגשה המדויקת לערך ההתנדבות והנתינה. לכל מי שתוהה מהם הדברים החשובים באמת! מומלץ לנסות".  
לאחר הפעילות קיבלנו את המכתב המרגש הבאא ממנהלת המועדון: "בשבוע שעבר הענקתם חוויה מיוחדת לנו, חברי מועדון מורשת השואה בבת ים, שאני מנהלת. אירחתם אותנו בחמימות ורגישות יוצאות דופן. תודה רבה לשרי אריסון, לך ולכל הצוות המקסים. החברים התרגשו ונהנו מאד. להתראות בפעילות הבאה".

לסיכום, היה אירוע מדהים ומקרב, תרמנו כמה שעות מעצמנו ובעיקר נהננו מחברתם המקסימה והאוהבת של האורחים מקפה ארופה. מחכים בקוצר רוח לשנה הבאה!