אחרי החגים- מתנדבים
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

אחרי החגים- מתנדבים

25 אוקטובר 2016

דקה לפני שכולנו צוללים לשגרה העמוסה של אחרי החגים ליקטנו עבורכם כמה דרכים לעשות טוב לנשמה ולהעניק מעצמכם לטובת האחר. בואו להתנדב למען בעלי חיים, להקדיש מעצמכם לקשישים או לחנוך ילדים בסיכון. כי תמיד יש זמן לעשות טוב.

החזרה לשגרה אחרי החגים גורמת לרבים מאיתנו להירשם לחדר הכושר, להתחיל פעילויות העשרה חדשות או לפתוח בתרגול רוחני חדש, כחלק מההחלטות החשובות לשנה החדשה.
מידי שנה גם בעמותת רוח טובה עולות מספר הפניות של אנשים שמעוניינים להתחיל לעשות משהו טוב ולהתנדב באופן קבוע עם בני נוער, ילדים בסיכון, נשים או קשישים.
אנחנו ממליצים לכל המעוניינים להתנדב באופן קבוע ליצור איתנו קשר בחודשי תחילת השנה ובמיוחד לאחר החגים, שכן בזמן הזה נפתחות אפשרויות התנדבות רבות עם ילדים ובני נוער במסגרות החינוך.
לרגל תחילת השנה ריכזנו עבורכם את תחומי ההתנדבות האפשריים דרך עמותת רוח טובה. 

להתנדב עם ילדים

התנדבות למען ילדים הזקוקים לסיוע לימודי יכולה לשנות את חוויותיהם של ילדים בזמן בית הספר, להשפיע על הישגיהם וליצירת שינוי של ממש עבור הילד המתקשה.
רוח טובה עובדת בשיתוף עם עשרות עמותות המסייעות לילדים ובני נוער כל השנה במגוון תוכניות חונכות וליווי המועברות בשעות היום ואחר הצהריים.
האפשרויות הרבות שאנו מציעים כוללות התנדבות למען ילדי גן באמצעות שעת סיפור ועוד, תמיכת הוראה במקצועות כמו פיזיקה או היסטוריה וגם חונכות אישית לילדים עם צרכים מיוחדים. צרו קשר עוד היום והירשמו לחניכה שיכולה לעצב את חייהם של ילדים רבים.

http://www.ruachtova.org.il/kids


להתנדב עם קשישים

מבין הפידבקים הרבים שאנו מקבלים ממתנדבים תמיד בולטות התגובות של מתנדבים שבחרו להעניק מעצמם למען אוכלוסיה מבוגרת וקשישים בבתי אבות ומוסדות מוגנים.
הבילוי עם קשישים יכול להפוך בקלות לזמן איכות המבוסס על יחסי קרבה ושיחת נפש טובה. בהרבה מההזדמנויות להתנדבות עם קשישים ניתן להגיע לביתו של הקשיש או להעביר את הזמן בנעימים במקומות שונים מחוץ לבית וכמובן שקיימות מגוון אפשרויות לבלות עם קשישים השוהים במרכזי יום. 
אנו מזמינים אתכם לההירשם להתנדבות ולעשות משהו שיחמם לכם את החורף הקרוב.
לפרטים נוספים: 
http://www.ruachtova.org.il/seniors