מחבקים עמותות וארגונים
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

פעילות ברוח חג הפורים בבי״ס בנס-ציונה

מחבקים עמותות וארגונים

 

מועדים מיוחדים וחגי ישראל מהווים הזדמנות נהדרת לחבק את הקהילה ולקיים פעילויות חגיגיות בעמותות וארגונים הפועלים במשך כל השנה.

מה הייתם מעדיפים- ליהנות מחיוכים של ילדי מועדונית במסיבת תחפושת צבעונית, או להתרגש מפניהם הזורחות של קשישים בבית מוגן המתמוגגים משיחה נעימה ומתעניינת?
במסלול 'פעילות לקראת חגים' לא תצטרכו להתמודד עם הבחירה הקשה ותוכלו לקיים מידי חג פעילות אינטימית סביב אחד מחגי ישראל.

האפשרויות במסלול זה הן רבות ומגוונות- ניתן לסייע לעמותה להיערך לחג באמצעות יום סידורים וניקיונות במבנה העמותה, לקיים חגיגה מקדימה של אחד מערבי החג הבולטים בשנה או פשוט להגיע עם מנה גדושה של תשומת לב לביקור בעמותה המאכלסת ילדים, בני נוער או קשישים לפעילות שתשמח את כולם לפחות עד החג הבא.

במסגרת מסלול זה ניתן גם לקיים פעילויות התנדבות חד פעמיות מסוגים שונים כגון יום קטיף, יום ניקיונות בחופי הארץ או בפארקים לאומיים, יום הרכבת והענקת אופניים לילדים משכבות סוציו אקונומיות מוחלשות, טיפול בחיות במכלאות צער בע"ח ומכלאות עירוניות ועוד שלל פעילויות למען ערכים חברתיים או סביבתיים. גם כאן תוכלו לשלוח בכל פעם צוות אחר מעובדי החברה על מנת לאפשר למרבית עובדי הארגון לקחת חלק בחווייה המעצימה.
חברות רבות סיגלו לעצמן את מנהג ההתנדבות מידי רבעון ואחת לכמה חודשים משלבות קבוצה אחרת מהארגון בפעילות התנדבותית.
ההתאמה לעובדי המחלקות השונות יכולה להתקיים על פי לוח הזמנים של כל מחלקה ועל פי גמישות המחלקה ויכולה להתפנות לפעילות מסוג זה.