התנדבויות מותאמות לתקופה
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

התנדבויות מותאמות לתקופה

9 יולי 2020

דרושים מתנדבים לסיוע באריזה וחלוקת חבילות מזון עבור משפחות וקשישים, ולהפעלת מוקד טלפוני עבור משפחות שכולות ואנשים שחווה אובדן, בנוסף דרושים מתנדבים לחונכות אישית לילדים בפנימיה, ומתנדבים מקצועיים לליווי הורים.

התנדבות בכל הארץ:  

 מי?
תכנית "ממעמקים" מתמחה בליווי משפחות שכולות ואנשים שחוו אובדן של אדם קרוב ע"י מלווים מקצועיים. התוכנית מעניקה ליווי רגשי וייעוץ הורי מרחוק (וידאו, צ'ט, טלפון) ומאפשרת ייעוץ עם רב או עם מלווה רוחני- כל זאת ללא תשלום ובהתנדבות מלאה.
איפה?
ההתנדבות מתבצעת מבית המתנדב – תוך שימוש במחשב האישי / הטלפון הנייד של המתנדב.
מה מחפשים?
לתוכנית דרושים מתנדבים להפעלת מוקד הפניות הטלפוני. ההתנדבות כוללת: מענה לפניות טלפוניות ופניות המתקבלות באתר האינטרנט, מתן הסבר על סוגי השירותים הניתנים על ידי מתנדבי התוכנית והעברת הפרטים להמשך טיפול של איש מקצוע. ההתנדבות מתאימה למתנדבים עם לב רחב, מוכנות לשוחח עם בני משפחה שחוו אבדן, מחשב אישי עם מיקרופון/ אזניות, אוריינטציה לעבודה עם מסכים מרובים.
מתי?
ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00 וביום ו' בין השעות 08:00-12:00, - בבית המתנדב, פעם בשבוע באופן קבוע למשך 4 שעות. נדרשת התחייבות של חצי שנה לפחות.
למי לפנות?
ליובל במייל contact@outotd.org.il

 התנדבות באזור המרכז והשרון:
מי?
ארגון פתחון לב פועל להוצאת משפחות ובני נוער ממעגל העוני בישראל ומושיט סיוע לנזקקים.
איפה?
ראשון לציון
מה מחפשים?
למרכז החלוקה של הארגון בראשון לציון דרושים מתנדבים בגילאי 16+ לאריזות וחלוקת מזון בתוך מרכז החלוקה (אין צורך ברכב).ניתן להגיע לאריזות מזון, חלוקת מזון או לשתי הפעילויות יחד. ההתנדבות באריזת מזון כוללת אריזת מוצרי מזון יבשים וכן פירות וירקות ומתבצעת בעמידה ועם כפפות. ההתנדבות בחלוקת מזון כוללת הגעה למרכז, התפצלות לעמדות חלוקה, בכל עמדה מגישים למקבלי סיוע את המזון הארוז.
מתי?
אריזות סלי מזון: בימי ג' בין השעות  10:00-14:30 או 11:30-15:00, אריזות וחלוקת סלי מזון: בימי ד' בין השעות 10:00-14:30, יום של אריזות מזון וחלוקת סלי מזון במרכז הסיוע. בין השעות 10:00-12:00 אורזים מזון ובין השעות מתבצעת החלוקה. חלוקת מזון: בימי ה' בין השעות 9:30-14:00.
למי לפנות?
למירי במייל mirin@plev.org.il

 מי?
פנימיית נווה מיכאל שייכת לעמותת פשר, בפנימיה כ-180 נערים ונערות בגילאי 6-18.
איפה?
פרדס חנה- כרכור
מה מחפשים?
לפנימיה דרושים מתנדבים לחונכות אישית לילדים. ההתנדבות כוללת חונכות פרטנית ויצירת קשר אישי עם ילד. המתנדב יהווה עבורו אח בוגר ודמות משמעותית, ויבלה עם הילד זמן איכות.
מתי?
ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', בין השעות 14:00-19:00, אחת לשבוע למשך שעתיים. ההתחייבות לפרויקט הינה לשנה.
למי לפנות? 
לדפנה במייל dafnabiham@gmail.com

 

התנדבות באזור הצפון:
מי?
"להיטיב", הינה עמותה הפועלת לקידום רווחה נפשית ופיסית של יחידים ומשפחות ברשויות המקומיות
איפה?
מגדל העמק והסביבה
מה מחפשים?
לעמותה דרושים מתנדבים פסיכולוגים קליניים/פסיכיאטרים/נוירולוגים/מטפלים רגשיים, לייעוץ מקצועי עבור הורים לגבי ילדיהם. במסגרת ההתנדבות, המתנדבים יעניקו ייעוץ מקצועי עבור הורים לגבי ילדיהם.
מתי?
הפעילות מתקיימת בימים ושעות גמישים ובד"כ בשעות אחה"צ, בתיאום מראש. ניתן להתנדב בפרויקט באופן חד פעמי, או לתקופה ממושכת.
למי לפנות? 
לאביבה במייל: avioha2@gmail.com

מי?
ארגון פתחון לב פועל להוצאת משפחות ובני נוער ממעגל העוני בישראל ומושיט סיוע לנזקקים.
איפה?
כרמיאל
מה מחפשים?
מרכז החלוקה של הארגון בכרמיאל דרושים מתנדבים בגילאי 16+ לאריזות וחלוקת מזון בתוך מרכז החלוקה (אין צורך ברכב).ניתן להגיע לאריזות מזון או חלוקת מזון. ההתנדבות באריזת מזון כוללת אריזת מוצרי מזון יבשים וכן פירות וירקות ומתבצעת בעמידה ועם כפפות. ההתנדבות בחלוקת מזון כוללת הגעה למרכז, התפצלות לעמדות חלוקה, בכל עמדה מגישים למקבלי סיוע את המזון הארוז.
מתי?
אריזות סלי מזון: בימי ג' ו-ד' בין השעות  10:00-14:30, חלוקת מזון: בימי ה' בין השעות 10:00-14:00.
למי לפנות? 
למירי במייל mirin@plev.org.il

 התנדבות באזור הדרום:

 מי?
"צעד קדימה", מפעילה מגוון תכניות ומסגרות לתינוקות, ילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי ועיכוב התפתחותי. 
איפה?
באר שבע, אילת, ראשון לציון
מה מחפשים?
לצעד קדימה דרושים מתנדבים בוגרים ורציניים לסיוע כללי וליווי של ילדים במעונות יום שמפעילה העמותה. המעונות הם למען ילדים בגיל הרך עם שיתוק מוחין. ההתנדבות כוללת: הגעה באופן קבוע למעון, לשחק עם הילד, יצירת קשר אישי וסיוע לצוות המעון.
מתי?
ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00 וביום ו' בשעות 8:00-12:00, למשך שעתיים בשבוע. ישנה התחייבות לחצי שנה ומעלה. פעיל בחודשי הקיץ 2020
למי לפנות? 
לטלי במייל projects@tsadkadima.org.il