חממו את הלב עם רעיונות להתנדבות בחורף
Menu Search Menu

חיפוש חופשי

כאן תוכלו לחפש פרוייקטים, כתבות או כל מה שבא לכם לחפש באתר רוח טובה

חממו את הלב עם רעיונות להתנדבות בחורף

19 דצמבר 2017

חורף הוא זמן טוב להשאר מכורבלים, אבל גם הזמן המושלם לעשות טוב ולהתנדב! מוזמנים לקרוא על 4 רעיונות לאיך עשות טוב במהלך החודשים הקרים של השנה.

 1. מתנדבים מהבית

מתחשק לכם להישאר בבית מתחת לשמיכה? יש דרכים רבות ומגוונות בהן תוכלו להתנדב גם מהבית. לעמותות רבות תוכלו לעזור בדרכים כמו בניית אתרים, כתיבת תכנים לרשתות חברתיות, עיצוב פלאיירים ועוד. 

2. עושים טוב מבפנים

כשקר וגשום צריך להיות יצירתיים יותר בנוגע לאיך לבלות את הזמן בין קירות הבתים. אתם יכולים להעביר סדנה, הרצאה או הפעלה לקשישים בבתי אבות, להנעים את זמנם במשך שעה וחצי ועל הדרך לצבור ניסיון בעמידה מול קהל. לאחר ההפעלה תוכלו לשבת אחד על אחד על כוס קפה ולדבר קצת על החיים. כך תוכלו להעשיר את ידיעת השומעים, וגם להעביר להם את הזמן ולעשות להם הרגשה חמימה מבפנים.

3. חונכים בגשם

אין כמו לתת כתף תומכת בחורף ולהישאר אופטימיים גם כשבחוץ קודר. אתם יכולים לשמש כחונכים לנוער בסיכון, להיות אוזן קשבת ופשוט להיות שם כי צריכים אתכם. תוכלו ללכת לסרט ביחד, להגיע לביקורי בית ובאופן כללי לשמור על מצב רוח מרומם שלכם ושל החניך שלכם.

4. מוציאים כלבים לנשום אוויר חורפי

כלבים רבים בכלביות ישמחו לשאוף את אוויר החורף הצח ולבלות שעה במחציתכם בחוץ. כך תוכלו לחלץ עצמות ולצאת לסיבוב הליכה קצר, ליהנות מריחות החורף ולהנעים את זמנם של כלבים בכלביות.

 התחממתם? מלאו את הטופס נחזור אליכם עם ההתנדבות החורפית שתתאים לכם.